73 Görüntülenme
sportotobet
Kağıttan Hayatlar izle
6.6 IMDB Puanı

Kağıttan Hayatlar izle

(Paper Lives)
Yönetmen
Senaryo Ercan Mehmet Erdem
Kağıttan Hayatlar, dünyaca ünlü bir dijital platform tarafından 12 Mart tarihinde yayınlanan yerli dram, türünde bir film olarak izleyicilerle buluşuyor. Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un başrolünü oynadığı bu yerli yapımda küçük Ali'nin hikâyesine tanıklık edebilirsiniz. Mücadele Çıkmazında hayata tutunmak isteyen bir avuç kağıt toplayıcısının hikayesini konu edinen bu film, Türk kullanıcılardan tam puan almayı başarmış gözüküyor.

Çağatay Ulusoy'un can verdiği Mehmet karakteri, geçimini kağıt toplayarak sağlayan böbrek hastası bir gençtir. Bir gece kağıt arabasına bırakılan küçük Ali'yle tanışan Mehmet, ona bu zorlu dünyada nasıl ayakta kalabileceğini öğretmeye çalışır. Üvey babasının şiddetine dayanamayarak, annesi tarafından kağıt arabasına bırakılan küçük çocuk Mehmet abisine çabuk ısınır ve onu öz abisi gibi görmeye başlar. Kendisine bile bakmakta güçlük çeken Mehmet, bundan sonraki hayatını Ali'yi korumak ve ona hayatı öğretmek için adar.

Mücadele Çıkmazındaki çöp toplama deposunun patronu olan Mehmet, en yakın arkadaşı Gonzales ve çocukluktan beri ona göz kulak olan Tahsin Babası'nın karşı çıkmasına rağmen Ali'yi yanına alır ve ona kol kanat gerer. Mehmet, Ali'nin ailesini bulacağına söz verirken bir yandan da onu dış dünyadaki tehlikelere karşı korur. 2021 yapımı dram türündeki Kağıttan Hayatlar filminde Çağatay Ulusoy, Turgay Tanülkü, Ersin Arici, Emir Ali Doğrul, Selen Öztürk gibi isimler rol oynuyor. İzleyicileri gözyaşına boğan bu filmin senaryosunu Ercan Mehmet Erdem kaleme alırken, yönetmenliğini ise Can Ulkay yapmıştır.

ulusalfilm.net ekibi iyi seyirler diler.